KONST / Litografier / Färglitografi 7563582
nr 756 3582
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Färglitografi, Sven Ljungberg (1913-2010), Mackmyra, 69/360, signerad, motivets mått: 39x50, oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:28:41
30/4 16:05:07
100 kr
30/4 17:23:41
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg